Tuukka Heinäaho

ToimiKausi
Hallituksessa1.10.2012-30.9.2013
Hallituksessa1.10.2013-30.9.2014
Hallituksessa1.10.2018-30.9.2019
Hallituksessa1.10.2019-30.9.2020
Hallituksessa1.10.2020-30.9.2021
Hallituksessa1.10.2021-30.9.2022
Hallituksessa1.10.2022-30.9.2023
Hallituksessa1.10.2023-30.9.2024

Puheenjohtajana: 0     Sihteerinä: 0    Hallituksessa: 8  kautta


Hallitustietokantaa kerätään ja päivitetään. Tästä johtuen joidenkin vuosien sekä henkilöiden tiedot saattavat olla toistaiseksi puutteellisia.
Rekisteriseloste
 
Koti Webmail Hallinta