Eija Lahti

ToimiKausi
Puheenjohtaja1.10.2012-30.9.2013
Puheenjohtaja1.10.2013-30.9.2014
Puheenjohtaja1.10.2022-30.9.2023
Hallituksessa1.10.2002-30.9.2003
Hallituksessa1.10.2003-30.9.2004
Hallituksessa1.10.2004-30.9.2005
Hallituksessa1.10.2005-30.9.2006
Hallituksessa1.10.2006-30.9.2007
Hallituksessa1.10.2007-30.9.2008
Hallituksessa1.10.2009-30.9.2010
Hallituksessa1.10.2010-30.9.2011
Hallituksessa1.10.2011-30.9.2012
Hallituksessa1.10.2014-30.9.2015
Hallituksessa1.10.2015-30.9.2016

Puheenjohtajana: 3     Sihteerinä: 0    Hallituksessa: 11  kautta


Hallitustietokantaa kerätään ja päivitetään. Tästä johtuen joidenkin vuosien sekä henkilöiden tiedot saattavat olla toistaiseksi puutteellisia.
Rekisteriseloste
 
Koti Webmail Hallinta