Pentti Korhonen

ToimiKausi
Puheenjohtaja1985
Puheenjohtaja1986
Puheenjohtaja1987
Puheenjohtaja1.10.1990-30.9.1991
Puheenjohtaja1.10.1991-30.9.1992
Puheenjohtaja1.10.1992-30.9.1993
Puheenjohtaja1.10.1995-30.9.1996
Puheenjohtaja1.10.1996-30.9.1997
Puheenjohtaja1.10.1999-30.9.2000
Puheenjohtaja1.10.2000-30.9.2001
Sihteeri1.10.1999-30.9.2000
Sihteeri1.10.2000-30.9.2001
Hallituksessa1984
Hallituksessa1988
Hallituksessa1.10.2014-30.9.2015
Hallituksessa1.10.2015-30.9.2016
Hallituksessa1.10.2016-30.9.2017
Hallituksessa1.10.2017-30.9.2018

Puheenjohtajana: 10     Sihteerinä: 2    Hallituksessa: 6  kautta


Hallitustietokantaa kerätään ja päivitetään. Tästä johtuen joidenkin vuosien sekä henkilöiden tiedot saattavat olla toistaiseksi puutteellisia.
Rekisteriseloste
 
Koti Webmail Hallinta