Pasi Manninen

ToimiKausi
Hallituksessa1984
Hallituksessa1.10.1991-30.9.1992
Hallituksessa1.10.1992-30.9.1993
Hallituksessa1.10.1993-30.9.1994
Hallituksessa1.10.1994-30.9.1995
Hallituksessa1.10.1995-30.9.1996
Hallituksessa1.10.1996-30.9.1997
Hallituksessa1.10.1997-30.9.1998
Hallituksessa1.10.1998-30.9.1999
Hallituksessa1.10.2002-30.9.2003
Hallituksessa1.10.2003-30.9.2004
Hallituksessa1.10.2004-30.9.2005
Hallituksessa1.10.2005-30.9.2006
Hallituksessa1.10.2006-30.9.2007
Hallituksessa1.10.2007-30.9.2008
Hallituksessa1.10.2008-30.9.2009
Hallituksessa1.10.2019-30.9.2020

Puheenjohtajana: 0     Sihteerinä: 0    Hallituksessa: 17  kautta


Hallitustietokantaa kerätään ja päivitetään. Tästä johtuen joidenkin vuosien sekä henkilöiden tiedot saattavat olla toistaiseksi puutteellisia.
Rekisteriseloste
 
Koti Webmail Hallinta