Kari Tarvus

ToimiKausi
Sihteeri1984
Hallituksessa1.10.1990-30.9.1991
Hallituksessa1.10.1991-30.9.1992
Hallituksessa1.10.1992-30.9.1993
Hallituksessa1.10.1993-30.9.1994
Hallituksessa1.10.1994-30.9.1995
Hallituksessa1.10.1995-30.9.1996
Hallituksessa1.10.2003-30.9.2004
Hallituksessa1.10.2004-30.9.2005
Hallituksessa1.10.2005-30.9.2006
Hallituksessa1.10.2006-30.9.2007
Hallituksessa1.10.2007-30.9.2008
Hallituksessa1.10.2008-30.9.2009
Hallituksessa1.10.2009-30.9.2010
Hallituksessa1.10.2010-30.9.2011
Hallituksessa1.10.2011-30.9.2012
Hallituksessa1.10.2012-30.9.2013
Hallituksessa1.10.2013-30.9.2014
Hallituksessa1.10.2014-30.9.2015
Hallituksessa1.10.2015-30.9.2016
Hallituksessa1.10.2016-30.9.2017
Hallituksessa1.10.2017-30.9.2018

Puheenjohtajana: 0     Sihteerinä: 1    Hallituksessa: 21  kautta


Hallitustietokantaa kerätään ja päivitetään. Tästä johtuen joidenkin vuosien sekä henkilöiden tiedot saattavat olla toistaiseksi puutteellisia.
Rekisteriseloste
 
Koti Webmail Hallinta